Realizacja projektu

Projekt realizowany jest przez:

Lider projektu:

INWENTA jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR.

Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska managerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowaliśmy projekty rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem Interim Managerów i realizacją projektów czasowych.

Dlaczego Inwenta?

  • Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem. Profesjonalizm naszych konsultantów i ekspertów jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie;
  • Proponujemy nowoczesne i unikalne rozwiązania w obszarze HR;
  • Dysponujemy aktualną bazą najlepszych kandydatów i Interim Managerów na rynku;
  • Szanujemy czas i finanse naszych Klientów. Projektujemy wszystkie nasze usługi w taki sposób, aby optymalnie zaspokajały ich indywidualne potrzeby;
  • Wspieramy rozwój nowoczesnych metod zarządzania - śledzimy i kreujemy trendy na rynku polskim związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi.

 

Inwenta a rynek interim management w Polsce

Inwenta, jako mecenas rozwiązania interim management w Polsce, , blisko współpracuje z pierwszym, polskim Stowarzyszeniem Interim Managers (SIM). Wspólnie podejmując działania mające na celu tworzenie standardów pracy, promując i podnosząc świadomość przedsiębiorców i pracowników w zakresie wykorzystywania idei IM w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

W ramach współpracy ponadnarodowej, Inwenta współpracuje z brytyjskim stowarzyszeniem Institute of Interim Management (IIM). IIM zajmuje się promocją, reprezentowaniem i wspieraniem interim managerów, mając obecnie w swoich szeregach 7500 Członków - będących profesjonalistami w zakresie zarządzania czasowego. Wspólnie z Inwentą i SIM realizuje projekt EFS "Interim Management - nowość w zarządzaniu wiekiem i firmą", poświęcony rozwojowi interim managementu w Polsce.

W ramach obecnego projektu „Interim Manager - zawód przyszłości" współpracujemy z brytyjską firmą Create Group, działającą od 5 lat na rynku interim management w Wielkiej Brytanii.

Dysponujemy rozbudowaną bazą doświadczonych Interim Managerów oraz szerokimi kontaktami w tym zakresie na rynku.

Pozostałe specjalizacje

• Executive Search • Search&Selection • Assessment i Development Centre • Audyty Personalne • Outplacement • Oceny pracownicze • Oceny 360° • Szkolenia • Coachingi

www.inwenta.pl

Partner ponadnarodowy projektu:

Firma GreateGroup świadczy porady i usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, niezależnie od etapu ich rozwoju na rynku. Dzięki dogłębnemu poznaniu potrzeb i oczekiwań, nasze grupy ekspertów świadczą strategiczne i niestandardowe rozwiązania, które spełniają potrzeby naszych Klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym konsultacje biznesowe, wsparcie w zakresie księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji marki, rozwiązań w zakresie prawa i podatków. Prowadzimy dochodzenia finansowe oraz zarządzamy projektami. Realizujemy projekty w formule interim management. Dla właścicieli firm oraz osób prywatnych, oferujemy również osobiste doradztwo finansowe. Naszym priorytetem jest zawsze końcowy wynik dla Klienta oraz sposób jego osiągnięcia.

www.creategroup.uk.com

Partnerzy wspierający Projekt:

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) jest pierwszą na rynku polskim organizacją skupiająca interim managerów. Powstało z inicjatywy osób, które na co dzień wdrażają w życie idee interim managementu. Jego celem jest działalność publiczna na rzecz budowania, promowania i propagowania idei interim management.

Stowarzyszenie pracuje na rzecz podnoszenia świadomości przedsiębiorców w zakresie wykorzystywania idei IM w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Chroni interesy samych interim managerów, w celu uzyskania poczucia bezpieczeństwa zawodowego - grupowego i indywidualnego. Interim managerowie - Członkowie SIM - chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na rzecz podnoszenia kwalifikacji kadr kierowniczych i menedżerskich.

Partnerem SIM jest brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające interim managerów - Institute of Interim Management (IIM) oraz firma doradztwa personalnego Inwenta, specjalizująca się w realizacji projektów interimowych.

http://www.stowarzyszenieim.org

http://www.inwentainterim.pl/pl/

 

Ważne linki:

Program Operacyjny Kapitał Ludzki: www.efs.gov.pl